Joga i mindfulness na Kaszubach

Czerwiec z jogą i Mindfulness „Slow Life” 2024

Zapraszamy serdecznie na miłe rozpoczęcie wakacji – detox od komputera i innych mediów, a także cisza i doświadczanie siebie bez zbędnych bodźców wśród łąk i jezior pięknych Kaszub!

Termin: 21-23 czerwca (od piątku do niedzieli)
Mykowa Góra , ul. Na Koszowatkę 17, Ostrzyce

Warsztaty relaksacyjnej jogi i uważności dla osób początkujących i praktykujących, obejmują ćwiczenia asan (postaw jogi), ćwiczenia oddechowe (pranayama) oraz techniki medytacyjne i relaksacyjne na bazie Mindfulness wspierane zdrowym, pysznym jedzeniem i przyjazną atmosferą spokoju i życzliwości. Dodatkowo dla chętnych kąpiel w pobliskim jeziorze!

Dlaczego warto wybrać się na wyjazd z jogą i Mindfulness?
Znajdziesz wsparcie w radzeniu sobie z nieustającą zmianą w życiu – być może potrzebujesz czasu na pobycie ze sobą i z tym, co wokół się wydarza.
Zrelaksujesz się i odstresujesz w spokojnej, miłej atmosferze, wśród sympatycznych osób, na łonie natury, bez pośpiechu, bez konieczności mówienia, bez tzw. ważnych spraw.
Uzyskasz nową perspektywę – być może czujesz, że w natłoku codziennych obowiązków brakuje ci przestrzeni na jasne widzenie i spokojną obserwację zdarzeń i własnych emocji.

Zajęcia prowadzą:
Maciej Siudyła – wieloletni doświadczony instruktor jogi Sivanandy
Ewa Kaian Kochanowska – nauczycielka Mindfulness – uważności i medytacji

W programie:
dwa bloki asan i pranayamy dziennie, praktykowanie uważności, ćwiczenia relaksacyjne i medytacyjne, poranna i wieczorna cisza, spacery, rozmowy o praktyce, wysypianie się, totalny detoks od mediów…

Opłata obejmuje całość pobytu – zajęcia jogi i uważności, zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych, wyżywienie wegańskie

Opłata promocyjna 880 zł – w przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 200 zł do 15 kwietnia.
Opłata regularna 980 zł w przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 200 zł po 15 kwietnia.
Wpłatę zaliczki w wysokości 200 zł dokonujemy na konto:
HATHA YOGA 33 1140 2004 0000 3302 3342 9055
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia się i wpłata zaliczki.

Pozostała kwota płatna na miejscu w dniu przyjazdu.

Zapisy: https://forms.gle/cDCuhGtX7mrogEjG6

Informacje:
ewa@klinikastresu.com.pl tel. 691 355 400
maciej.siudyla@wp.pl tel. 604 663 212

Rozpoczynamy w piątek: od g. 16.00 przyjazd, zakwaterowanie, 17.00 sesja jogi, 18.30 kolacja, 20.00 medytacja i techniki relaksacyjne. Kończymy w niedzielę obiadem ok. g. 16.00.

Dojazd we własnym zakresie, można zabrać się samochodem z innymi uczestnikami, daj znać jeżeli potrzebujesz pomocy z transportem.

UWAGA: Prosimy o zabranie ze sobą maty i koca do ćwiczeń oraz poduszki do medytacji. Prosimy także o przywiezienie ze sobą śpiwora lub powłoczek na pościel oraz ręcznika.

REGULAMIN zapisów (fragm.):

Zapisując się na nasze warsztaty, przyjmujesz do wiadomości, że pisemna rezygnacja z udziału w zajęciach najpóźniej do 30 dni przed rozpoczęciem zajęć upoważnia Cię do otrzymania zwrotu 100% wpłaconej kwoty. W przypadku rezygnacji do 14 dni przed rozpoczęciem zajęć zastrzegamy sobie prawo do zwrotu 50% opłaty. Po tym czasie opłata nie będzie zwracana.
W przypadku potrzeby otrzymania faktury, prosimy o przesłanie danych do faktury najpóźniej w dniu wniesienia opłaty. Po tym czasie wystawienie faktury nie będzie możliwe.
Dziękujemy serdecznie za wyrozumiałość i współpracę 🙂

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

21 - 23 cze 2024

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Mykowa Góra
Na Koszowatkę 17, 81-311 Ostrzyce

Organizator

Klinika Stresu
Email
info@klinikastresu.com.pl
Strona WWW
https://www.klinikastresu.com.pl/