Aleksandra

Jestem zachwycona tym, co poznałam. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że przez 8 tygodni zajdzie we mnie zmiana, którą czuję ja sama i moje otoczenie. Czuję jakbym została zaproszona do innego świata 🙂

Zdecydowanie jestem dużo spokojniejsza i mam w sobie więcej akceptacji do trudności. Nauczyłam się radzić sobie z trudnościami w inny sposób… jak to powiedziała Prowadząca (i to sobie powtarzam)… zdążę się jeszcze pomartwić. Zaczęłam patrzeć na siebie z większą troską i dbałością. Słucham siebie 🙂

Tak, oczywiście będę kontynuować praktykę. Będę się starała jak najczęściej wracać do nagrań z praktykami – wymiennie w zależności od dnia, nastroju oraz wewnętrznej potrzeby.
Będę się starała poznane metody wykorzystywać w najprostszych codziennych czynnościach.

Struktura kursu była doskonała, idealna. Niczego bym nie zmieniła. Poznałam wachlarz możliwości dbałości o siebie. Teraz patrzę na siebie i swoje potrzeby w inny sposób. Jestem również bardziej świadoma siebie. Wcześniej nie byłam świadoma, że żyję na ciągłym autopilocie. Dzisiaj np. idąc na spacer bardziej dostrzegam piękno tego, co mnie otacza – jest to niesamowite!

Bardzo dziękuję za kurs, za każdą praktykę. Wiele mi to dało. Teraz szukam dla siebie dalszej drogi, bo wiem, że to czego się nauczyłam będzie ze mną na zawsze.
Dziękuję za zmianę, jaka we mnie zaszła, Jestem silniejsza i mam więcej akceptacji dla siebie, otoczenia, jak również dla trudności.
Dziękuję Ewie, że pomogła mi w mojej przemianie!

Listopad, 2023