Wakacyjna joga i mindfulness – Wellness w Sopocie – Lato 2026
Wellness w Sopocie – Lato 2026
We współpracy z Fundacją Rozwoju Mindfulness serdecznie zapraszamy do Sopotu na BEZPŁATNĄ wakacyjną praktykę jogi i mindfulness w parku na trawie!
Wakacyjny cykl zajęć wspierających dobrostan psychiczny i fizyczny mieszkańców Sopotu i turystów.
Spotkania dla osób potrzebujących łagodnego ruchu, odczuwających przewlekły stres, napięcia mięśniowe oraz bóle kręgosłupa, a także chcących poprawić poziom swojego samopoczucia i utrzymać zdrowie fizyczne i psychiczne.
Poprzez regularną pracę z ciałem, oddechem i świadomością, uczestnicy będą mogli nie tylko poprawić swoją kondycję fizyczną, ale także nauczyć się skutecznych narzędzi wspierających radzenie sobie z trudnościami dnia codziennego.
Ćwiczenia oparte są na uznanych metodach profilaktycznych, terapeutycznych i ruchowych – takich jak joga kręgosłupa, mindfulness, gimnastyka rehabilitacyjna czy pilates, czyli, aktywności kojące zmysły, działające psychosomatycznie i poprawiające ogólne samopoczucie.
Zapraszamy początkujących i zaawansowanych, ciekawych i doświadczonych!
Wstęp wolny!
Zajęcia prowadzone przez certyfikowanych instruktorów i specjalistów. W tym roku zajęcia w parku prowadzą między innymi:
Ewa Kaian Kochanowska z Kliniki Stresu
Maciej Siudyła współpracujący z Kliniką Stresu
Paweł Gutral z Akademii Redukcji Stresu https://gutral.pl
Ewa Dzióbek „SamoPoczucie” Terapie naturalne https://www.facebook.com/samopoczucieterapie/
https://twojesamopoczucie.pl
https://forms.gle/RCiPiiASmyitFtrU9
