BRAK MIEJSC 14 – 16 czerwca 2019

Dworek Pod Bocianim Gniazdem w Brudzewie malowniczym miejscu na skraju Puszczy Darżlubskiej, niedaleko Pucka

Zajęcia jogi i mindfulness dla osób początkujących i praktykujących, obejmują ćwiczenia asan (postaw jogi), ćwiczenia oddechowe (pranayama) oraz techniki medytacyjne i relaksacyjne na bazie Mindfulness – uważności.

Zajęcia prowadzą:
Maciej Siudyła – wieloletni instruktor jogi Sivanandy
Ewa Kaian Kochanowska – nauczycielka Mindfulness – uważności

Rozpoczynamy w piątek: od g. 18.00 przyjazd, zakwaterowanie, 19.00 kolacja, 20.00 medytacja i techniki relaksacyjne. Kończymy w niedzielę obiadem ok. g. 16.00.

W programie:
dwa bloki asan i pranayamy dziennie, praktykowanie uważności, ćwiczenia relaksacyjne i medytacyjne, poranna i wieczorna cisza, spacery, wspólne przygotowanie posiłków wegetariańskich, rozmowy o praktyce, dzielenie się doświadczeniami.

Opłata: 390 zł obejmuje całość pobytu (noclegi, wyżywienie, zajęcia jogi i uważności)
Zakwaterowanie w wygodnych pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, wyżywienie wegetariańskie wg pięciu przemian, które wspólnie przygotowujemy. Dojazd we własnym zakresie, można zabrać się samochodem z innymi uczestnikami albo dojechać do Pucka pociągiem i stamtąd odbierzemy.

Zapisy i informacje:
ewa@klinikastresu.com.pl tel. 691 355 400
maciejsiu@wp.pl tel. 604 663 212
Prosimy zgłoszenie mailowe lub telefoniczne oraz wpłatę zaliczki w wysokości 100 złotych. Nr konta: HATHA YOGA 33 1140 2004 0000 3302 3342 9055

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia się i wpłata zaliczki.

UWAGA: Prosimy o zabranie ze sobą śpiwora i ręcznika oraz maty i koca do ćwiczeń, a także poduszki do medytacji, jeżeli posiadasz.

Adres: Dworek Pod Bocianim Gniazdem, 84-100 Puck, Brudzewo 26
Dojazd: z Gdyni drogą 216 kierunek Władysławowo. W Celbowie tuż za stacją BP skręć w lewo. Dalej przez wieś, mijasz po prawej plac zabaw, aż do ostrego łuku w prawo. Przed ceglaną kapliczką skręć w lewo, polna droga zaprowadzi cię obok domu sołtysa (po prawej) i do płotu z topolami, za którymi skręcisz w prawo, a tam za chwilę zobaczysz po prawej bramę i wjedź do Dworku Pod Bocianim Gniazdem.