Zapraszamy na atrakcyjne wyjazdy z jogą i Mindfulness do pięknych bliższych i dalszych krajów!

 

Druskienniki – słynne uzdrowiska na Litwie – wyjazdy we wrześniu 2016 tutaj szczegóły

We współpracy z biurem Holidays zapraszamy do sanatorium Egle, gdzie stosuje się kuracje naturalną wodą mineralną i borowiną z własnych złóż i odwiertów. Urokliwe otoczenie i bogate zaplecze medyczne, gdzie oferowane są usługi lecznicze najwyższej jakości. Egle jako jedyne sanatorium posiada zarówno własne wody mineralne jak i złoża borowinowe. Egle dysponuje pokojami 1-osobowymi, 2-osobowymi oraz typu LUX, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym oraz balkonem. W sanatorium można skorzystać z basenów (w ramach zabiegów lub dodatkowo odpłatnie), łaźni, różnych typów kąpieli oraz wielu innych urządzeń odnowy biologicznej.

W czasie wyjazdu proponujemy codziennie rano zajęcia jogi wzmacniającej i relaksacyjnej  przed śniadaniem przez ok 1h oraz wieczorem przed snem ćwiczenia relaksacyjne i uspokajające. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany nauczyciel jogi.

 


Joga w PortugaliiPortugalia – Madera – Wyspa Kwiatów! – termin listopadowy tutaj szczegóły

Zapraszamy na wyjazd jogowy na malowniczą Maderę, nazywaną przez wielu Wyspą Kwiatów. Niezwykłe krajobrazy, harmonijny i łagodny klimat tego przepięknego skrawka portugalskiej ziemi będą̨ doskonałym tłem dla odpoczynku i oczyszczenia ciała. W połączeniu z codziennymi zajęciami jogi i medytacji gwarantują̨ doskonały wypoczynek.

W programie wyjazdu codzienna praktyka jogi, medytacji i zajęcia mindfulness. Dla chętnych pakiet ajurwedy. Program jogi spełni oczekiwania osób zarówno stawiających pierwsze kroki na macie, jak i zaawansowanych.

 


Sylwester w Maroko! Agadir – Paradis Plage Surf, Yoga and Spa Resorttutaj szczegóły

Paradis Plage Surf, Yoga & Spa Resort jest pięciogwiazdkowym, luksusowym hotelem dla poszukujących idealnego miejsca dla jogi i surfowania. Jego położenie w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody sprawia, że są idealne warunki, by uwolnić swoje wszystkie zmysły. Położony jest bezpośrednio przy piaszczystej, prywatnej plaży w zatoce Taghazout, która jest mekką surferów.

To pierwszy ośrodek dedykowany joginom w tej części Maroka. Profesjonalna obsługa, bardzo smaczna kuchnia i wyjątkowy marokański serwis. Zabiegi w SPA wykonywane są jedynie na naturalnych, lokalnych produktach o najwyższej jakości. Doskonały relaks po  dniu praktyki i surfowania.