Drodzy, nowa oferta w naszej działalności! 
Nowa forma zadbania o siebie, o zdrowie i dobre samopoczucie. Wspólnie z Ewą Dzióbek proponujemy kilka naturalnych, sprawdzonych metod wywodzących się głównie z medycyny chińskiej. 

„Akcja i napięcie są tym, czym myślisz, że powinieneś być, ale to równowaga i relaksacja są tym, czym naprawdę jesteś.” przysłowie chińskie

 Jeśli czujesz, że: 
# jesteś w ciągłym stresie, który wyczerpuje Cię i tworzy napięcia w ciele 
# Twoje emocje wymykają się spod kontroli, wybuchasz przy byle okazji 
# nie możesz spać 
# miewasz bóle głowy 
# Twoje organy zaczynają dawać znać o sobie 
# brakuje Ci energii 
jest to czas, by się zatrzymać i zadbać o siebie. 
Jak? Najlepiej naturalnie!

Zrób sobie prezent – pozwól sobie przywrócić się do naturalnego stanu równowagi i relaksacji. 
Pod wpływem naturalnych terapii Twój organizm poukłada się na nowo, odbuduje, zregeneruje, powróci do zasobów zdrowia i dobrego SamoPoczucia. 

## UWAGA ##
## PROMOCJA! Dla pierwszych 10 osób! opłata obniżona o 20% na dowolny zabieg! 
## Startujemy w sierpniu – zabiegi w czwartki w g. 9.00-18.00 w Sopocie 

OFERTA: 
# Refleksoterapia stóp to holistyczny zabieg, który odpręża ciało, poprawia przepływ energii, stymuluje głębokie procesy naprawcze, mobilizuje organizm do oczyszczania i układania się na nowo. (1h) 
# Refleksoterapia głowy i twarzy świetnie sprawdza się jako terapia antystresowa. Pod wpływem dotyku organizm wycisza się, regeneruje, stopniowo wraca do stanu homeostazy. Wzrasta nasz dystans do tego, co uważamy za problem, pojawia się większa odporność na sytuacje stresogenne. Przy okazji działa odmładzająco na skórę twarzy. (1h) 
# Masaż Kobido to wyjątkowy rytuał, który przeniesie Cię w stan głębokiego odprężenia. Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu naturalnego liftingu. 
# Dotyk motyla – to krótka i wspaniała technika, która dzięki delikatnemu dotykowi rozpuszcza napięcia, łagodzi objawy stresu, przywraca przepływ sił witalnych i wspiera proces uzdrawiania. Może być osobnym masażem lub elementem relaksacyjnym innego zabiegu. Rekomendowany zwłaszcza dzieciom. (15 min) 
# Moksybucja polega na rozgrzewaniu i stymulowaniu ciepłem wybranych punktów na ciele. Moksa rozgrzewa się do bardzo wysokiej temperatury od 500 do 900 st C i emituje promieniowanie podczerwone. Od tysięcy lat pomaga zapobiegać chorobom i leczyć najróżniejsze dolegliwości regulując przepływ krwi i energii i usuwając czynniki patogenne. Moksybucja jest oparta na tej samej filozofii i wiedzy co akupunktura. Zabieg polega na przykładaniu żarzącego się cygara do odpowiednich punktów, jest skuteczna i zarazem przyjemna. 
# Bańki to terapia próżniowa, która wpływa korzystnie na krążenie krwi, limfy i płynu śródmiąższowego. Powoduje miejscowe, odruchowe rozszerzenie naczyń krwionośnych, a tym samym lepszy dowóz tlenu oraz mediatorów przeciwbólowych i przeciwzapalnych. W miejscu przystawiania baniek dochodzi do przekrwienia i wynaczynienia krwi, przez co po zabiegu czasami pozostają siniaki, które są następnie resorbowane. Zabieg jest przyjemny i daje szybkie efekty terapeutyczne np. przy infekcjach, bólach mięśni, zaburzeniach układu pokarmowego i innych. 
# Konchowanie uszu to technika, która liczy kilka tysięcy lat, jest bezbolesna a nawet przyjemna. Polega na wprowadzeniu do ucha pacjenta specjalnej, zapalonej świecy – tzw. konchy. Działa to oczyszczająco na organizm, usuwa skutki stresu, uspokaja i relaksuje. 

### Prowadząca zabiegi: Ewa Dzióbek
Naturoterapia zawsze mnie przyciągała. Gdy urodziły się moje dzieci miałam jeszcze silniejszą potrzebę zgłębiania naturalnych metod utrzymania ich w zdrowiu i dobrej kondycji. Ukończyłam dietoterapię, stosowałam aromatoterapię, ajurwedę, by w końcu odkryć refleksoterapię i medycyną chińską. Wszystkie korzyści wynikające z zastosowania tych metod obserwowałam najpierw u siebie i moich bliskich, a teraz u moich klientów. Wierzę, że nasz organizm ma niezwykłą moc samouzdrawiania i możemy mu w tym pomóc dbając o nasze ciało, umysł, emocje. Żeby to zrobić potrzebujemy uważności, która jest nieodzownym elementem naszego zdrowia i dobrego SamoPoczucia. Z serca zapraszam, Ewa

### Zgłoszenia i informacje: 
Ewa Dzióbek tel. 603 619 666, e.z.dziobek@gmail.com 

### Oferta cenowa: 
Refleksoterapia stóp 130 zł 
Refleksoterapia twarzy 150 zł 
Masaż Kobido 170 zł 
Moksybucja 60 zł 
Bańki ogniowe 60 zł 
Konchowanie uszu 60 zł 
Dotyk motyla 30 zł