Tygodniowy rejs w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich

Jezioro Mamry – drugie pod względem powierzchni jezioro w Polsce, obejmuje kompleks sześciu połączonych ze sobą akwenów: Mamry północne, Kirsajty, Kisajno, Dargin, Święcajty, Dobskie. PRZYSTANIE, które odwiedzimy: Giżycko Sztynort Trygort Kietlice Piękny Brzeg Węgorzewo Mamerki

Medytacja w naturze
Każdy dzień rozpoczniemy poranną sesją jogi i zdrowym śniadaniem. Następnie pożeglujemy tam, dokąd poniesie wiatr – każdy będzie mógł pomagać w manewrach i nauczyć się samodzielnego prowadzenia jachtu. Popołudnia przeznaczymy na medytację. Wieczory spędzimy w porcie lub przystani, gdzie przygotujemy wspólną obiadokolację. Obowiązkowe punkty programu: postoje na kotwicy, kąpiele w blasku księżyca, wieczór przy ognisku, spacery po lesie, wspólne gotowanie. Nastawiamy się na: obcowanie z przyrodą, wyciszenie, kuchnię vege, odstawiamy alokohol, kawę i telefony komórkowe, używamy eko-kosmetyków i środków czystości.


Antila 30
https://www.antila-yachts.pl/#model-antila-30
Jedna z najpopularniejszych i najwygodniejszych jednostek pływających po Mazurach. Czarterujemy jachty nie starsze niż 3 lata. Pod pokładem znajdują się trzy zamykane dwuosobowe kajuty, przestrzeń wspólna, kuchnia i toaleta. Na pokładzie wygodna przestrzeń do żeglugi oraz wspólnego spędzania czasu. Jacht wyposażony jest w silnik zaburtowy zintegrowany z kołem sterowym, ster strumieniowy na dziobie, kabestany, rolowany fok, lodówkę i co najważniejsze – bimini (niezastąpione w razie upałów czy ulewy)


Z kim płyniesz
Ewa Kaian Kochanowska
nauczycielka jogi i mindfulness oraz pracy z ciałem wg metody Alexandra Lowena, z zamiłowania żeglarka
Julia Janowska
kapitan jachtowy z doświadczeniem morskim i oceanicznym, z wykształcenia dziennikarka, z zawodu koordynator projektów


Termin i koszty
20-27 sierpnia 2022 – 1850 zł / os

Do dyspozycji jest 6 miejsc w trzech dwuosobowych kajutach

CENA OBEJMUJE: czarter i ubezpieczenie jachtu, sprzątanie końcowe, opłaty portowe, paliwo, śniadania, skippera, zajęcia z jogi i sesje mindfulness.

CENA NIE OBEJMUJE: wyżywienia poza śniadaniami, dojazdu

Zgłoszenia: Ewa Kaian Kochanowska: ewa@klinikastresu.com.pl