Wspólnie z Fundacją Rozwoju Mindfulness zapraszamy na otwarte Spotkania z Uważnością – Mindfulness

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na cykliczne, BEZPŁATNE medytacyjne praktyki uważności, które są prowadzone na żywo za pośrednictwem aplikacji zoom.

Spotkania cykliczne w czwartki w g. 19:00 – 20:00.

UWAGA! Obecnie PRZERWA świąteczna do 13 stycznia 2022!

Praktykę prowadzą certyfikowani nauczyciele mindfulness, m.in. Beata Zalewska-Stefaniak, Ewa Kaian Kochanowska, Robert Sikora, Aleksandra Gutkowska-Maciejuk, Paweł Holas, Katarzyna Łukowska.

ZAPISZ SIĘ: https://forms.gle/t5d424DjjXNUMLWR8

Spotkania odbywają się na platformie zoom:
Topic: Uważny Czwartek – Zoom Meeting
https://us06web.zoom.us/j/87143844330…
Meeting ID: 871 4384 4330
Passcode: 086588

Trudny czas obecności wirusa jest dla nas wszystkich nowy i niezrozumiały ze względu na zagrożenie chorobą i izolację.
Potraktujmy ten czas jako okazję do ciszy i refleksji, poczucia, co właściwie się dzieje, jak to przeżywamy, czego się obawiamy, czego potrzebujemy…

Zapraszamy serdecznie wszystkich absolwentów kursów mindfulness oraz inne osoby, które są chętnie do pobycia w ciszy i w pełnym, życzliwym odczuwaniu siebie.

Zapraszamy na spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych, dla początkujących i tych, którzy praktykują. To jest metoda dla wszystkich, więc warto spróbować. Wielu osobom bardzo pomogła (poczytaj opinie uczestników programu Mindfulness).

Proponujemy czas tylko dla siebie według metody Mindfulness-Based Stress Reduction – MBSR oraz Mindfulness-Based Cognitive Therapy – MBCT. Zajęcia dla tych, którzy chcą praktykować w grupie różne techniki uważności oraz porozmawiać o uważności.

Wstęp wolny!

Prosimy o logowanie się kilka minut przed zajęciami, zaczynamy punktualnie.