Wspólnie z Fundacją Rozwoju Mindfulness zapraszamy serdecznie do udziału w najbliższych Ogólnopolskich Dniach Uważności!

Będzie to już czwarta edycja i patrząc na sukces poprzednich, zapewne nie ostatnia. Ze względu na wyjątkowe okoliczności związane z zagrożeniem wirusowym przenosimy wydarzenia do świata cyfrowego.

Ogólnopolskie Dni Uważności – idea i założenia są takie same jak w latach poprzednich – chcemy propagować uważność w codziennym życiu osobistym, społecznym i zawodowym, poprzez upowszechnianie wiedzy i praktyki w zakresie metod związanych z uważnością. W ramach naszej akcji w całej Polsce odbędą się rozmaite bezpłatne warsztaty, praktyki, prelekcje, spotkania oraz inne przedsięwzięcia.

Aby zostać uczestnikiem należy wyszukać na stronie https://www.facebook.com/dniUwaznosci, które Cię interesuje i zapisać sie na nie.

Klinika Stresu przygotowała 2 wydarzenia:

  • Cisza z mindfulness – poniedziałkowy poranek z uważnością – poniedziałek, 7 lutego g. 8:30 – 9:30
  • Mindful Movement – joga relaksacyjna na bazie Mindfulness – czwartek, 10 lutego, g. 8:30 – 9:30

Zapisy: https://forms.gle/G6Emw4yCkCeQ8HpTA

Spotkania prowadzi Ewa Kaian Kochanowska

Aby zostać współorganizatorem wystarczy w dniach 7 – 13 lutego 2022 r. zorganizować BEZPŁATNIE jedno lub więcej wydarzenie on-line promujące uważność. Może to być wspólne praktykowanie uważności, praktyka mindful jogi, prelekcja o mindfulness, krótki warsztat dotyczący radzenia sobie ze stresem, trudnymi emocjami za pomocą uważności lub jak zastosować mindfulness w życiu zawodowym albo gdy cierpimy na bezsenność lub podobne codzienne trudności.

Oczywiście, jeżeli sytuacja w styczniu się poprawi i obostrzenia oraz wytyczne Ministerstwa na to pozwolą – spotkania będzie można przeprowadzić również stacjonarnie (z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, za które odpowiedzialny będzie Organizator).

Więcej informacji dotyczących zasad organizacji wydarzeń oraz uczestnictwa w Ogólnopolskich Dniach Uważności znajdziecie Państwo na stronie http://dni-uwaznosci.pl/

Zapraszamy do polubienia profilu Dni Uważności na Facebooku, gdzie znajdziecie Państwo ogólne zasady organizacji oraz wydarzenia https://www.facebook.com/dniUwaznosci