Zapraszamy do spędzenia wakacyjnego tygodnia z Mindfulness – Uważnością i jogą – detoks od komputera i telefonu oraz innych mediów – cisza i prawdziwy odpoczynek bez zbędnych bodźców oraz pyszne zdrowe jedzenie – a wszystko to w malowniczym pustkowiu na skraju Puszczy Darżlubskiej, niedaleko Pucka.

28 lipca – 2 sierpnia 2020, Dworek pod Bocianim Gniazdem

Dlaczego warto wybrać się na wakacje z Mindfulness?
• Znajdziesz wsparcie w radzeniu sobie z nieustającą zmianą w życiu – być może potrzebujesz czasu na pobycie ze sobą i z tym, co wokół się wydarza, zauważenie na co masz wpływ, a co warto pozostawić własnemu biegowi.
• Zrelaksujesz się i odstresujesz w spokojnej, miłej atmosferze, wśród sympatycznych osób, na łonie natury, bez pośpiechu, bez konieczności mówienia, bez spraw, które „musisz zrobić natychmiast”.
• Uzyskasz nową perspektywę – być może czujesz, że w natłoku codziennych obowiązków brakuje ci przestrzeni na jasne widzenie – i bezstronną obserwację zdarzeń i własnych emocji.

Nieważne czy spotkałeś się już z Mindfulness czy jest to pierwsza okazja, na pewno będzie to dobry czas dla Ciebie.

Program pobytu opracowany został na podstawie Mindfulness-Based Stress Reduction profesora Jona Kabat-Zinna oraz neuropsychologa doktora Ricka Hansona, a także tradycyjnej jogi, ćwiczeń oddechowych i pracy z ciałem.

W czasie odosobnienia przewidziane jest praktykowanie uważności, ‪m.in‬. body scan, świadomy oddech, świadomy ruch – Mindful joga oraz elementy treningu świadomego odżywiania: gotowania i jedzenia, a także części wykładowe – badanie źródeł stresu i nawykowego myślenia.

Dla chętnych proponujemy i umożliwiamy bycie w ciszy i w milczeniu. Spokojne otoczenie i przyroda sprzyjają naturalnemu wyciszeniu. Takie doświadczenie może pokazać nam ile jest w nas niepotrzebnego mówienia, rozproszenia, wymuszonych interakcji i zbędnych słów.

Dla osób w treningu Mindfulness wystawiamy certyfikat odbycia odosobnienia.

Prowadzący:
Ewa Kaian Kochanowska – certyfikowana doświadczona nauczycielka Mindfulness – MBSR oraz Mindful Jogi, obecnie w szkoleniu nauczycielskim MBCT
Adriana Bytno – pasjonatka zdrowego odżywiania, gotuje pyszne i urozmaicone posiłki kuchni wegańskiej i wegetariańskiej wg pięciu przemian, a jak trzeba to też bezglutenowe

Opłata promocyjna: 1200 zł – obowiązuje do dnia ‪20 czerwca‬
Opłata obejmuje praktykowanie uważności jogi i pracę z ciałem, wyżywienie wegetariańskie lub wegańskie, zakwaterowanie w wygodnych pokojach 2-3 osobowych z łazienkami. Zapewniamy zasady bezpieczeństwa związane z wirusem i prosimy o ich przestrzeganie.

Opłata regularna: 1350 zł

Zgłoszenia: ewa@klinikastresu.com.pl
Prosimy o zgłoszenie mailowe do dnia ‪20 czerwca‬
oraz wpłatę zaliczki w wysokości 400 złotych
na konto: Klinika Stresu ‪38 2130 0004 2001‬ 0544 9780 0001

WAŻNE: Liczba miejsc ograniczona, decyduje termin zgłoszenie oraz wpłata zaliczki.

Odosobnienie rozpoczynamy we wtorek, g. 16.00 przyjazd, zakwaterowanie, g. 17.30 kolacja, g. 19.00 spotkanie organizacyjne i wprowadzenie do Mindfulness. Kończymy w niedzielę po śniadaniu ok. g. 12.00.