Kurs MBSR bardzo mi się podobał, przeszedł moje oczekiwania. Nie spodziewałam się, że aż tyle się nauczę i że odczuję faktyczną zmianę w swoim samopoczuciu. Przychodząc na kurs nie wiedziałam nic o Uważności, nie wiedziałam też, że codziennie będę musiała, a potem chciała wygospodarować godzinę na praktykowanie. Bardzo dobrze mi to zrobiło i zmieniło wiele w moim życiu.
Praktykowanie uważności przede wszystkim pomogło mi przyjrzeć się życiu z boku, na spokojnie. Na pewno lepiej się czuję, jestem spokojniejsza i mniej pracuję, co w moim przypadku jest sukcesem.
Tak naprawdę z mojej obserwacji wynika, że praktykowanie uważności przydałoby się praktycznie każdemu. Moje dzieci w trakcie kursu dołączyły do mnie i też to bardzo polubiły. Zamierzam praktykować uważność dalej, chciałabym mieć dalej kontakt z prowadzącą kurs Ewą, planuję też zapisać się na jogę i medytację.
Cały mój kurs prowadziła Ewa, która jest cudowną osobą, ciepłą, bardzo sympatyczną, a jednocześnie bardzo profesjonalnie prowadzi zajęcia. Bardzo lubiłam przychodzić na zajęcia, zawsze to był wspaniały czas i mogliśmy czerpać wiele inspiracji i wiedzy. Pozytywna energia i uśmiech, który ma Ewa myślę, że udziela się wszystkim.
Gorąco polecam
Lipiec 2019