Mój udział w Programie MBSR funkcjonował na różnym poziomie. Bardzo dużo zależało od moich zobowiązań zawodowych. Niektóre ćwiczenia przychodziły mi z łatwością i przyjemnością, inne na samą myśl o nich wywoływały niechęć.

Praktykowanie uważności najbardziej wpłynęło na moje posiłki, ich jakość i formę spożywania. Nie piję tyle kawy co wcześniej. Rozpoczęłam współpracę z fizjoterapeutą, bo dzięki praktyce okazało się, że czasami czuję ból pleców, gdy siedzę długo. Podczas kursu wydarzyły się dwie trudne dla mnie sytuacje w życiu, rozmowa o nich na kursie wsparła mnie i przyniosła więcej spokoju.

Po kursie chciałabym praktykować regularnie, brać udział w dniach uważności, bo to niesamowite doświadczenie. Moje życie zawodowe będzie związane z Mindfulness na pewno. Prywatne także.

Bardzo cenię warsztat i umiejętności współpracy z grupą, które zaprezentowała Ewa. Dodatkowo spokój i energia, które posiada są dla mnie niesamowitą inspiracją do własnego rozwoju. Chciałabym kiedyś Ewo, mieć odrobinę Twojego światła, spokoju i zarazem energii, w swoim życiu. Jesteś dla mnie chodzącą harmonią <3

Pyszna zupa, wspaniała atmosfera zajęć, kompetencja i dobra energia!

Grudzień 2017