Na początku miałam kłopot z wykonywaniem praktyk siedzących, ale teraz nie stanowią dla mnie problemu. Jednak mam problem z regularnością wykonywanych praktyk. Ale jak już je wykonuję, to odczuwam spokój i szczęście. Nie sądziłam, że ten kurs tak bardzo na mnie wpłynie i spowoduje tak duży rozwój mojej świadomości.

Praktykowanie uważności wpłynęło na różne sfery mojego życia. W sytuacjach stresowych potrafię lepiej sobie radzić. Nawet jak zdarzy mi się „wejść w stare buty” to umiem szybko z nich wyjść, co jest dla mnie niesamowite. Umiem patrzeć na wiele rzeczy z większym dystansem i spokojem.

Widzę dużą możliwość praktykowania, przede wszystkim chcę to dalej robić. Nawet jak mi się nie uda praktykować regularnie, to nie chcę się poddawać ale próbować i robić to dalej tyle ile dam radę. Zauważam większą uważność i świadomość przy wykonywaniu wielu czynności w moim życiu. Codziennie staram się zatrzymywać i chcę to kontynuować.

Uważam, że zajęcia były bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym oraz praktycznym. Super osoba prowadząca, która posiada ogromną wiedzę, którą się dzieli i naucza. Bardzo dobrze przygotowane zajęcia ze względu na praktykę. Instrukcje zawsze były jasne i klarowne. Nawet jak coś nie było zrozumiałe to bardzo dobrze zawsze było to tłumaczone. Widać było, że prowadząca nas słuchała i rozumiała. Była zawsze tu i teraz.

Bardzo polecam ten kurs. Dla wszystkich. Jest to coś co pomaga zrozumieć siebie i być ze sobą. Nauczyć się być ze sobą a to bardzo ważne. Doceniać każdy moment. Teraz ja mam narzędzia, dzięki którym mogę lepiej radzić sobie z codziennością. Nie sądziłam, że aż w takim stopniu ten kurs na mnie oddziała, ale tak się stało. Zaczęłam po prostu widzieć więcej. Przed kursem wydawało mi się, że jestem osobą świadomą, jednak teraz widzę, że dopiero teraz zaczynam być świadoma. Dziękuję za to.

Grudzień 2017